O nas.

Best Global Business

Doradztwo i usługi w zakresie rozwoju biznesu

Best Global Business (BGB) to firma przekształcona z PBH Allbud S.C., która działa na rynku od 2002 roku. To platforma rozwoju biznesu z siedzibą w Polsce, której głównym celem jest pomoc innym firmom w ekspansji na rynek Polski, a także na inne wybrane rynki.

Od kilku lat BGB zajmuje się handlem i promocją innowacyjnych produktów i usług. Specjalizujemy się w sprzedaży i łączeniu firm w sektorze B2B, we wszystkich różnych branżach. Jednym z powodów, dla których wyróżniamy się wśród podobnych firm, są nasze sprawdzone i zaufane globalne kontakty.

Przez lata budowaliśmy naszą sieć kontaktów biznesowych w wielu krajach, takich jak Polska, Dania, Holandia, Niemcy, Afryka, Indie i inne.

Po latach doświadczenia w biznesie chcemy dzielić się naszą wiedzą z innymi. Jesteśmy firmą z siedzibą w Polsce i jest to rynek, który znamy bardzo dobrze. Dlatego głównym celem firmy stały się konsultacje i oferowanie usług, które pomogą znaleźć najlepszy sposób na ekspansję na polski rynek. Mamy wieloletnie doświadczenie w różnych sektorach biznesowych we wszystkich obszarach związanych z rozwojem biznesu, w tym sprzedaży, marketingu, finansowaniem, procesami prawnymi i administracyjnymi. Świadczymy różne usługi, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszego klienta w zakresie ekspansji na nowy rynek.

BGB DOŚWIADCZENIE I NETWORKING

Po przez udział w wielu projektach i działaniach biznesowych, między innymi takich jak Poland Africa Business Forum którego BGB jest pomysłodawcą i głównym organizatorem zbudowaliśmy relacje w biznesie z osobami zarządzającymi oraz prezesami małych, średnich i dużych firm zarówno w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych z różnych dziedzin oraz branży.

Nasze kontakty obejmują również współpracę z władzami rządowymi w Polsce i w innych krajach oraz lokalnymi instytucjami wspierającymi biznes.

Wsparcie

Aby dbać o relacje i rozwijać swoje kontakty, cały czas bierzemy udział i inwestujemy w spotkania biznesowe oraz networkingowe, konferencje biznesowe w Polsce i zagranica, oraz szkolenia i targi.

Budujemy silne i oparte na zaufaniu relacje zarówno z naszymi partnerami jaki i klientami. Zapewniamy że w momencie gdy klient wybierze BGB do reprezentowania jego firmy to na pierwszym miejscu postawimy ich potrzeby i udzielimy najlepszych porad w przypadku rozwijania ich działalności i współpracy oraz wyboru najlepszego producenta / klienta / partnera.

Relacje

Każda oferta jest prezentowana indywidualne na bazie pierwszej konsultacji.

team

BGB TEAM

Pracujemy z najlepszymi.

Nasze strategie opierają się na wieloletniej wiedzy i doświadczeniach naszego zespołu w wielu obszarach działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasz zespół to profesjonaliści z różnych dziedzin. I upewniamy się, że nasze konsultacje opierają się na praktyce, ponieważ wiemy, że wiedza to jedno, a praktyka to inna.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Po pierwszym spotkaniu i analizie sytuacji oraz potrzeb klienta oferujemy rozwią-zanie, które naszym zdaniem jest dla niego najlepsze.

Koncentrujemy się na osiąganiu celów naszych klientów

Współpraca z nami pozwoli Twojej firmie na ekspansję i bycie obecnym na wybranym rynku, minimalizując barierę wejścia na nowe rynki.