Doradztwo i usługi w zakresie rozwoju biznesu

Możliwości ekspansji na rynku Polskim

i innych rynkach zagranicznych

searching

Jeśli:

  • Szukasz możliwości eksportu i rozwoju na rynku polskim lub zagranicznym?

  • Poszukujesz nowych odbiorców, klientów, partnerów, dostawców?

  • Potrzebujesz ZAUFANEGO i kompetentnego partnera, który doradzi w wyborze najlepszej strategi wejścia na rynek, a w razie potrzeby będzie również reprezentował twoja firmę i działał skutecznie w jej imieniu?

Znalazłeś się w dobrym miejscu.

Dla kogo jest nasza oferta?

Dla wszystkich firm (głównie małych i średnich)

które planują ekspansję zagraniczną na rynek Polski.

Dla przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.

Dla wszystkich, którzy potrzbują działu eksportu

i chcą skorzystać z oferty outsourcingowej doświadczonej firmy doradczej i usługowej mającej doświadczenie w tej dziedzinie.

Myśl i działaj globalnie!

Szukanie nowych rynków zbytu, klientów, możliwości rozwoju firmy i jej produktów to w dzisiejszych czasach zachęta wielu krajów. Jednak decyzja o rozpoczęciu ekspansji nie jest łatwa nawet dla najsilniejszych korporacji. Aby ograniczyć koszty zarówno czasowe jak i finansowe i zminimalizować ryzyko chociażby związane z różnicami kulturowymi oraz językowymi czy prawnymi, wchodzących na rynek czy to polski czy inny coraz więcej firm decyduje się skorzystać z pomocy profesjonalistów w dziedzinie budowania dystrybucji i działań marketingowych.

GLOBALNIE

Co robimy najlepiej?

Świadczymy usługi polegające na wprowadzaniu firm i ich produktów (bądź usług) w branży B2B na rynek polski lub inne wybrane rynki.

Oferta BGB jest skierowana do takich firm i osób, które mają świadomość jak ważne jest, szczególnie w początkowym etapie ekspansji na nowy rynek, mieć zaufanego i kompetentnego partnera który zna bardzo dobrze rynek oraz posiada wieloletnie doświadczenie w rozwoju biznesu, nowych marek i produktów, sprzedaży, marketingu oraz organizacji związanych z biznesem. Partnera, który nie tylko doradzi i skonsultuje, ale przede wszystkim zadba o interesy firmy jak o swoje własne oraz również w razie potrzeby będzie w stanie działać aktywnie w poszukiwaniu potencjalnych klientów czy dostawców i reprezentować firmę na rynku zarówno podczas spotkań z potencjalnymi klientami jak wydarzeniach biznesowych i konferencjach, czy też targach.

Oferujemy:

Częścią oferty BGB jest doradztwo oraz konsultacje dla firm i przedsiębiorców w zakresie rozwoju oraz ekspansji na rynek polski lub na inny wybrany rynek zagraniczny. Nasze działania są przede wszystkim oparte na współpracy i działaniach z kompetentnymi, stabilnymi i zaufanymi partnerami ( zarówno ze świata biznesu jaki i instytucji rządowych) w Polsce jak i w innych krajach.
Jest to nasza wyjątkowa oferta dla firm, które szukają możliwości optymalizacji kosztów związanych z wejściem na nowy rynek, z jednoczesnym zachowaniem jakości.
Wybranym klientom oferujemy możliwość skorzystania z usługi Sales Agenta, doświadczonej osoby działającej w sprzedaży B2B która w profesjonalny sposób będzie reprezentować firmę na danym rynku i aktywnie działać w jej imieniu w poszukiwaniu potencjalnych klientów/dystrybutorów czy też dostawców. Taka oferta daje firmą możliwość ograniczenia kosztów wejścia na rynek, takich jak między innymi koszty rejestrowanie firmy, zatrudniania pracowników i sprzedawców, ponoszenie kosztów utrzymania oddziału, kosztów obsługi na nowym rynku, ryzyka związanych z różnicami kulturowymi czy też językowymi.
Sale agent reprezentuje firmę i aktywnie szuka i łączy z potencjalnymi klientami, w jej imieniu firmy pojawia się na spotkaniach, bierze udział w targach, wydarzeniach biznesowych. Jak również buduje dobrą relacje z klientem, doradza w dalszej współpracy oraz komunikacji między klientem a firmą.

Uwaga - Inne Rynki Globalne

Dla osób zainteresowanych również oferujemy możliwość rozwoju na inne, wybrane rynki (India, Afryka, Skandynawia i inne rynki).

Jak działamy?

Dokładnie analizujemy produkty przeznaczone na dany rynek

Badamy wymagania prawne

Opracowujemy narzędzia sprzedaży produktów bądź usług na wybranych rynkach

Docieramy bezpośrednio do klientów docelowych

Prezentujemy produkt bądź usługę wybranym klientom i partnerom biznesowym w imieniu klienta

Pomagamy w założeniu oddziału firmy bądź nową firmę/spółkę w danym kraju (opcja)

Reprezentujemy firmę na wybranych targach (opcja)

Elastycznie realizujemy inne działania mające na celu wprowadzenie producenta/usługodawcy na rynek.

Export House India

case study

Firma z Indii Export House India poszukująca partnera, który pomoże i wesprze ją w rozwoju i wprowadzeniu swoich produktów i marki na rynki Europejskie, w tym na rynek Polski. Nawiązanie współpracy styczeń 2018

swot

ETAP I

DORADZTWO

Doradztwo oraz analiza możliwość i potencjału wybranego produktu na rynku Polskim. Analiza SWOT i analiza rynku pod kontem konkurencji.

meet

ETAP II

KICK OFF

Decyzja o nawiązaniu współpracy w ramach Sales Agent Czerwiec 2018.
Selekcja potencjalnych klientów.
Dobranie odpowiednich działań marketingowych i sprzedażowych.
Wybór dedykowanej osoby do działania jako Sales Agent. Aktywne działanie i poszukiwanie potencjalnych klientów przy wykorzystaniu różnych narzędzi, kontaktów oraz do-świadczeń w biznesie. Umawianie dedykowanych spotkań B2B, prezentacja oferty firmy, udział w targach, udział w spotkaniach networkingowych grupowych i indywidualnych.

Selekcja potencjalnych klientów.

Dobranie odpowiednich działań marketingowych i sprzedażowych.

Wybór dedykowanej osoby do działania jako Sales Agent. Aktywne działanie i poszukiwanie potencjalnych klientów przy wykorzystaniu różnych narzędzi, kontaktów oraz do-świadczeń w biznesie. Umawianie dedykowanych spotkań B2B, prezentacja oferty firmy, udział w targach, udział w spotkaniach networkingowych grupowych i indywidualnych.

deal

ETAP III

PODPISANIE UMOWY Z KLIENTEM

Po 2 miesiącach dotarcie do dużego dystrybutora w Polsce, przedstawienie warunków współpracy, pełne uczestnictwo, doradztwo oraz konsultacje przy podpisaniu umowy z klientem.

Dalsza obsługa i działania w imieniu ExportHouse India w relacji z tym klientem. Comiesięcznie spotkania, kontakt tel, mailowy. Bieżące konsultacje oraz udział w procesie realizowania zamówień.

Rozwój kolejnych punktów sprzedaży i wprowadzanie kolejnych produktów. Dalsze działania i spotkania z kolejnymi potencjalnymi klientami w całej Polsce.

Dodatkowe usługi we współpracy z tym klientem to między innymi: tłumaczenia, pomoc przy otrzymaniu wymaganych certyfikatów. Doradztwo w kwestiach finansowych czy prawnych związanych z prowadzeniem firmy i współpracy z klientami.

europe

ETAP IV

EKSPANSJA NA INNE RYNKI

Decyzja o dalszej współpracy na innych rynkach. Konsultacje oraz praca sales Agenta na wybranych rynkach europejskich, Dania, Holandia oraz Niemcy.

Adres do bezpośredniego kontaktu.

Prosimy pisać ze wszelkimi pytaniami na adres:

Skontaktuj się z nami.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

bgb_wh

Best Global Business Sp. z o.o.

ul. Górna 9, Łagów
59-900 Zgorzelec
Polska
NIP PL8943070627
contact@bg-business.com

Copyright 2019  Best Global Business  © All Rights Reserved